OFERTY PRACY:

Backend Developer

Poszukujemy osoby na stanowisko Back-End Web Developer. Twoim głównym celem będzie rozwój całej logiki po stronie serwera, zapewnienie wysokiej wydajności i szybkości reakcji na żądania z

CZYTAJ DALEJ "

DevOps

Poszukujemy DevOps Engineera, który pomoże nam budować funkcjonalne systemy poprawiające doświadczenia klientów. Do Twoich głównych obowiązków należy wdrażanie aktualizacji produktów, identyfikacja

New Business Manager

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny przede wszystkim za rozwój bazy klientów, poszukiwanie nowych obszarów sprzedaży dla naszych systemów. Będziesz również

Programista Full Stack

Poszukujemy wysoko wykwalifikowanego programisty komputerowego, który czuje się komfortowo zarówno z programowaniem front-end, jak i back-end. Full stack developerzy są odpowiedzialni za rozwój

Architekt systemów informatycznych

Poszukujemy osób o zróżnicowanych możliwościach technicznych, zakorzenionych w sprawdzonym doświadczeniu produktowym i nowoczesnej architekturze stosu technologicznego, które będą nadzorować trwającą transformację z poziomu

QA / Tester oprogramowania

Jako tester oprogramowania będziesz brał udział w etapie zapewniania jakości przy tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania. Będziesz przeprowadzał testy automatyczne i manualne, aby zapewnić

Junior Core Developer

Tworzymy, rozwijamy i utrzymujemy innowacyjne aplikacje wspierające procesy produkcyjne w dużych polskich i międzynarodowych firmach Technologie, z których korzystamy: Nasze autorskie produkty rozwijamy w oparciu o.

Technical Writer

Poszukujemy Technical Writera do tworzenia wysokiej jakości dokumentacji, która przyczynia się do ogólnej kompletności naszych produktów. Będziesz współpracować z programistami,

Specjalista ds. marketingu

Do naszego zespołu biznesowego poszukujemy eksperta ds. marketingu, osoby zajmującej się optymalizacją naszych stron internetowych (SEO), tworzeniem i monitorowaniem reklam (SEM), która

Mid+ Backend Developer

KLUCZOWE OBOWIĄZKI: - Bliska współpraca z frontend & backend developerami - Pisanie i utrzymywanie bezpiecznego, skalowalnego i wydajnego kodu - Pomoc współpracownikom w kwestiach technicznych.

Mid+ Frontend Developer

KLUCZOWE OBOWIĄZKI: - Pisanie i utrzymywanie bezpiecznego, skalowalnego i wydajnego kodu - Bliska współpraca z frontend & backend developerami, a także DevOps i UX

Witamy z powrotem!
Zamów demo, aby uzyskać szybki przegląd rozwiązania

Hej tam, wygląda na to, że jesteś zainteresowany oprogramowaniem do produkcji...

Zapisz się do newslettera i otrzymaj katalog, którym możesz podzielić się ze współpracownikami