Szukaj
Close this search box.

🇩🇪 Business Development Manager w Monachium / Niemcy

ANT i BBS, jako dostawcy systemów informatycznych do monitorowania i sterowania liniami produkcyjnymi, tworzą zgrany duet w zakresie wdrażania wysokiej klasy rozwiązań. Poszukujemy Business Development Managera w Niemczech, który wesprze ANT w doradztwie w zakresie sprzedaży B2B kompleksowego oprogramowania dla przedsiębiorstw oraz rozwiązań SaaS w regionie DACH.

Twoje zadania:

  • Generowanie leadów w branży produkcyjnej
  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z pozyskanymi i obecnymi klientami
  • Sprzedaż produktów software'owych (Industry 4.0, klasa MES) oraz usług integracyjnych i wdrożeniowych dla branży produkcyjnej
  • Analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów
  • Prowadzenie prezentacji oraz spotkań biznesowych
  • Zbieranie wymagań biznesowych klienta i definiowanie zakresu biznesowego w ramach procesów presales (metodologia Smart Calling)
  • Przygotowanie ofert
  • Wsparcie działań marketingowych w regionie DACH (strona internetowa, Linkedin, Xing, SEO).

Oferujemy:

  • Stosunek pracy na czas nieokreślony od samego początku
  • Możliwości dalszego rozwoju w ramach grupy spółek
  • Środowisko międzynarodowe
  • Swobodny wybór godzin pracy
  • Opcja biura domowego w razie potrzeby
  • Zniżki na posiłki w stołówce w Kampusie Biznesowym
  • Darmowe napoje i przekąski
  • Bezpłatne korzystanie z medycznego centrum fitness w Garching

Szukamy osoby, która:

  • Posiada dyplom informatyka, inżyniera, porównywalny dyplom lub wykształcenie w jednej z tych dziedzin z odpowiednim dalszym kształceniem, aby zostać technikiem
  • Ma wysokie kompetencje sprzedażowe, co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B lub własności produktów w zakresie systemów informatycznych (np. ERP, MES, WMS) i generowania leadów
  • Zna narzędzia marketingowe takie jak Linkedin, Sales Navigator, Xing
  • Wyróżnia się komunikatywnością i łatwością w budowaniu relacji z klientami
  • Ma silne umiejętności analityczne i myślenia strategicznego,
  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Prawo jazdy klasy B

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV:

Sprawdź nasz AI Helper!
Kliknij przycisk ➞

Zobacz demo MES i uzyskaj pilotaż w ciągu 3 tygodni

ekspert ds. oprogramowania przemysłowego

Łukasz Iskra

Ekspert ds. oprogramowania przemysłowego

[email protected]

Dlaczego warto?

  • 60-minutowe spotkanie online z dedykowanym specjalistą prezentującym topowy system z branży podobnej do Twojej
  • Modelowanie na żywo Twojego procesu produkcyjnego
  • Oferta budżetowa po spotkaniu

Zostaw swój adres e-mail lub numer telefonu

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie

Uzyskaj więcej informacji na temat MES dzięki naszemu studium przypadku

Witamy z powrotem!

Zobacz zwrot z inwestycji w system MES

Pobierz dokument dotyczący zwrotu z inwestycji (ROI) w branży maszyn do formowania wtryskowego

Hej tam, wygląda na to, że jesteś zainteresowany oprogramowaniem do produkcji...

Zapisz się do newslettera i otrzymaj katalog, którym możesz podzielić się ze współpracownikami