Szukaj
Close this search box.

Junior Core Developer

Tworzymy, rozwijamy i utrzymujemy innowacyjne aplikacje wspierające procesy produkcyjne w dużych polskich i międzynarodowych firmach

Technologie, z których korzystamy:

  • Rozwijamy nasze własne produkty w oparciu o architekturę rozproszoną (mikrousługi)
  • Piszemy w stosie: JavaScript, TypeScript, React, Node.js
  • Używamy relacyjnych i nierelacyjnych baz danych w zależności od potrzeb
  • Działamy w oparciu o metodologię Scrum
  • Używamy narzędzi CI/CD: Git, Docker, Kubernetes
  • Korzystamy z technologii chmury

OBOWIĄZKI:

Będziesz brał udział w całym cyklu tworzenia oprogramowania: od etapu analizy, poprzez rozwój produktu, tworzenie dokumentacji, implementację i testy funkcjonalności. Będziesz współpracować z resztą zespołu projektowego, pracując w metodyce Scrum. Będziesz rozwijać produkt zgodnie z zasadami czystego kodu, zadbasz o wysoką jakość rozwiązań. Będziesz mieć realny wpływ na kierunki rozwoju produktu i procesów.

Nasze oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość programowania funkcjonalnego i obiektowego
  • Podstawowa znajomość interfejsu API RESTful
  • Podstawowa znajomość baz danych SQL i baz danych no-SQL
  • Umiejętność czytania i pisania w języku angielskim (mówimy po polsku, ale czasami czytamy dokumenty :))
  • Podstawowa wiedza na temat testowania

WARTO MIEĆ:

  • Znajomość Node.js lub React

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV:

Sprawdź nasz AI Helper!
Kliknij przycisk ➞

Zobacz demo MES i uzyskaj pilotaż w ciągu 3 tygodni

ekspert ds. oprogramowania przemysłowego

Łukasz Iskra

Ekspert ds. oprogramowania przemysłowego

[email protected]

Dlaczego warto?

  • 60-minutowe spotkanie online z dedykowanym specjalistą prezentującym topowy system z branży podobnej do Twojej
  • Modelowanie na żywo Twojego procesu produkcyjnego
  • Oferta budżetowa po spotkaniu

Zostaw swój adres e-mail lub numer telefonu

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie

Uzyskaj więcej informacji na temat MES dzięki naszemu studium przypadku

Witamy z powrotem!

Zobacz zwrot z inwestycji w system MES

Pobierz dokument dotyczący zwrotu z inwestycji (ROI) w branży maszyn do formowania wtryskowego

Hej tam, wygląda na to, że jesteś zainteresowany oprogramowaniem do produkcji...

Zapisz się do newslettera i otrzymaj katalog, którym możesz podzielić się ze współpracownikami