Młodszy Inżynier Wdrożeń

Praca w dziale wdrożeń ANT specjalizującym się we wdrażaniu systemów MES / Performance Monitoring dla klientów z branży FMCG / Pharma. Praca w siedzibie firmy w Krakowie lub zdalnie. Kilka razy w roku możliwe są krótkie wyjazdy służbowe (2-3 dni).

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Realizacja systemów opartych na technologiach ANT dla klientów lokalnych i międzynarodowych. Instalacja i konfiguracja modułów systemu zgodnie z założeniami projektu.
  • Przygotowanie dostosowań i raportów dotyczących produktów ANT zgodnie z założeniami projektu.
  • Monitorowanie działania rozwiązań dostarczanych przez ANT.
  • Wsparcie klienta w rozwiązywaniu problemów.
  • Opracowanie modułów systemu.
  • Wsparcie dla testów wewnętrznych.
  • Wsparcie w zakresie analizy wymagań klienta na etapie tworzenia koncepcji systemu.
  • Wsparcie w procesie szkolenia klienta na etapie akceptacji systemu.

UMIEJĘTNOŚCI I WYMAGANIA:

  • Wykształcenie - wyższe techniczne lub w trakcie 3rd+ rok studiów informatyka, automatyka, telekomunikacja (AGH, Politechnika lub podobne).
  • Doświadczenie w pracy jako programista.
  • Mile widziana znajomość podstaw programowania proceduralnego, OOP (programowanie obiektowe).
  • Znajomość podstaw dowolnego języka skryptowego (instrukcje warunkowe, pętle, rekurencja), samodzielność w tworzeniu kodu.
  • Znajomość składni języka SQL, znajomość relacyjnych baz danych, umiejętność samodzielnego tworzenia zapytań do bazy danych.
  • Gotowość do rozwoju w technologiach webowych (TypeScript / React / NodeJS).
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B2.

WARTO MIEĆ:

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z systemami automatyki przemysłowej.
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi.
  • Znajomość technologii webowych TypeScript / React / NodeJS
  • Znajomość języka polskiego
  • Prawo jazdy kat. B prawo jazdy

Wymagania dotyczące umiejętności miękkich:

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka motywacja, zaangażowanie.

Co oferujemy:

  • Pracuj z młodym, ale doświadczonym zespołem
  • Praca nad projektami dla firm krajowych i zagranicznych
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Budżet na szkolenia
  • Chillout room

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV:

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług stosować.

Witamy z powrotem!
Zamów demo, aby uzyskać szybki przegląd rozwiązania

Hej tam, wygląda na to, że jesteś zainteresowany oprogramowaniem do produkcji...

Pobierz katalog, aby podzielić się nim ze współpracownikami