Administrator bazy danych

Opis:

Ekscytująca okazja dla młodego i ambitnego Database Engineera, który z pasją podchodzi do swojej pracy. Będziesz miał duży wpływ na wydajność całych aplikacji dla naszych kluczowych klientów. Będziesz miał wiele możliwości rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności na co dzień! Będziesz miał okazje do rozwoju i nauki. Nie będziesz tylko wykonawcą zadań - będziesz projektował zaawansowane rozwiązania, podejmował decyzje techniczne, wybierał konkretne technologie i wiele więcej.

Twój zestaw umiejętności technicznych jest ważny, jednak zwracamy uwagę na Twoją osobowość, postawę i chęć rozwijania swoich umiejętności i wykorzystywania ich do ulepszania firmy i produktu.

Cenimy innowacyjność, kreatywność, osobowość, pracę zespołową i uczenie się nowych rzeczy każdego dnia.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu bazami danych
  • Zaawansowana znajomość systemów operacyjnych - Windows i Linux
  • Zaawansowana znajomość baz danych SQL i non-SQL (obecnie głównie MS SQL Server, PostgreSQL)
  • Znajomość najlepszych praktyk T-SQL
  • Umiejętności w zakresie strojenia wydajności
  • Możliwość tworzenia kopii zapasowych i przywracania bazy danych
  • Możliwość optymalizacji skomplikowanych, wielowarstwowych zapytań
  • Myślenie analityczne

Obowiązki:

  • Administrowanie kilkoma bazami danych
  • Przygotowywanie kopii zapasowych i przywracanie baz danych
  • Automatyzacja działań administracyjnych i rozwój narzędzi monitorujących
  • Monitorowanie wydajności DB i szukanie wąskich gardeł
  • Migracja baz danych pomiędzy serwerami on-premise a chmurą (Azure)
  • Uaktualnianie baz danych
  • Instalacja i konfiguracja baz danych
  • Wdrażanie rozwiązań usprawniających administrację
  • Współpraca z zespołami programistycznymi, wdrożeniowymi i DevOps
  • Usuwanie usterek i analiza przyczyn awarii

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV:

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług stosować.

2023 Przewodnik po cyfryzacji fabryki (werjsa angielska)

digitalisation-guide-mockup
  • Jak oprogramowanie dla fabryk wpisuje się w paradygmaty przemysłu 4.0
  • Dlaczego cyfryzacja zakładów produkcyjnych kończy się niepowodzeniem?
  • Od czego zależy cena MES?
  • Jakie zasoby ludzkie muszę przesunąć do projektu?

Hej tam, wygląda na to, że jesteś zainteresowany oprogramowaniem do produkcji...

Zapisz się do newslettera i otrzymaj katalog, którym możesz podzielić się ze współpracownikami