Programista Full Stack

Poszukujemy wysoko wykwalifikowanego programisty komputerowego, który dobrze czuje się zarówno w programowaniu front-end jak i back-end. Programiści Full Stack są odpowiedzialni m.in. za tworzenie i projektowanie architektury stron internetowych, zapewnienie responsywności aplikacji oraz współpracę z grafikami przy projektowaniu stron internetowych.

Full stack developerzy będą zobowiązani do zobaczenia projektu od koncepcji do produktu końcowego, co wymaga dobrych umiejętności organizacyjnych i dbałości o szczegóły.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Pisanie i utrzymywanie bezpiecznego, skalowalnego i wydajnego kodu
  • Bliska współpraca z programistami frontend i backend
  • Prowadzenie testów automatycznych, nauka i wykorzystanie umiejętności DevOps/CI/CD z doświadczonym DevOpsem na naszym pokładzie
  • Pomoc współpracownikom w kwestiach technicznych i naprawianie błędów
  • Przeglądanie kodu (pracujemy na GitLabie)

UMIEJĘTNOŚCI I WYMAGANIA:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w React / JavaScript / TypeScript
  • Głębokie zrozumienie architektury backendu dla łatwo skalowalnych aplikacji (microservices)
  • Znajomość zasad SOLID i umiejętność ich wykorzystania w JavaScript
  • Znajomość interfejsów API typu RESTful
  • Znajomość baz danych SQL oraz baz danych no-sql
  • Biegłe posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie (rozmawiamy po polsku, jednak czasami czytamy dokumenty :))
  • Znajomość języka git
  • Umiejętność szacowania czasu realizacji określonych zadań projektowych
  • Doświadczenie w zakresie aspektów bezpieczeństwa usług
  • Dobra znajomość zasad testowania

WARTO MIEĆ:

  • Znajomość podejścia Cloud Native
  • Znajomość Dockera i Kubernetesa
  • Znajomość programowania funkcjonalnego

STOSU TECHNOLOGICZNEGO:

  • JavaScript / TypeScript
  • React
  • Węzeł
  • Jest
  • SQL / NoSQL
  • Docker
  • Webpack

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV:

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług stosować.

Witamy z powrotem!
Zamów demo, aby uzyskać szybki przegląd rozwiązania

Hej tam, wygląda na to, że jesteś zainteresowany oprogramowaniem do produkcji...

Pobierz katalog, aby podzielić się nim ze współpracownikami