Inżynier Automatyki QA

Opis:

Ekscytująca okazja dla niezależnego, młodego i ambitnego inżyniera QA, którego pasją jest testowanie. Będziesz miał duży wpływ na całą aplikację właściwą wydajności dla naszych kluczowych klientów. Najlepiej jeśli masz doświadczenie w automatyzacji testów i dogłębne zrozumienie najlepszych praktyk QA. Będziesz miał wiele możliwości rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności na co dzień! Nie będziesz tylko wykonawcą zadań - będziesz projektował zaawansowane rozwiązania, podejmował decyzje techniczne, wybierał konkretne technologie i wiele więcej.

Twój zestaw umiejętności technicznych jest ważny, jednak zwracamy uwagę na Twoją osobowość, postawę i chęć rozwijania swoich umiejętności i wykorzystywania ich do ulepszania firmy i produktu.

Cenimy innowacyjność, kreatywność, osobowość, pracę zespołową i uczenie się nowych rzeczy każdego dnia.

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w testowaniu, z czego min. 2 lata w testowaniu automatycznym
  • Znajomość najlepszych praktyk QA
  • Umiejętność strukturyzacji, projektowania i planowania scenariuszy testowych i przypadków testowych
  • Dobra znajomość i doświadczenie z Cypressem
  • Znajomość baz danych SQL
  • Znajomość procesów SDLC
  • Znajomość aplikacji internetowych
  • Zorganizowane i analityczne myślenie

Obowiązki:

  • Projektuj, buduj, rozwijaj i utrzymuj wydajne, wielokrotnego użytku, skalowalne i stabilne Automation Framework.
  • Budowanie i ulepszanie testów automatycznych
  • Przygotowanie i omówienie strategii i podejścia do testów
  • Wsparcie zespołu QA w jego działaniach - wykonywanie testów manualnych, automatyzacja testów, przegląd kodu i dokumentacja
  • Przegląd, testowanie i weryfikacja produktu pod kątem standardów jakościowych obowiązujących w branży
  • Zapewnienie kluczowych pomiarów wydajności, jakości i responsywności aplikacji.
  • Utrzymanie, wspieranie i doskonalenie procesów SDLC
  • Współpraca z twórcami oprogramowania i zespołami wdrożeniowymi

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV:

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług stosować.

2023 Przewodnik po cyfryzacji fabryki (werjsa angielska)

digitalisation-guide-mockup
  • Jak oprogramowanie dla fabryk wpisuje się w paradygmaty przemysłu 4.0
  • Dlaczego cyfryzacja zakładów produkcyjnych kończy się niepowodzeniem?
  • Od czego zależy cena MES?
  • Jakie zasoby ludzkie muszę przesunąć do projektu?

Hej tam, wygląda na to, że jesteś zainteresowany oprogramowaniem do produkcji...

Zapisz się do newslettera i otrzymaj katalog, którym możesz podzielić się ze współpracownikami