Szukaj
Close this search box.

Business Development MES Consultant Kraków / Polska

Dla naszego głównego biura ANT w Krakowie poszukujemy od zaraz Business Development MES Konsultanta.

Twoje zadania:

  • Analiza potrzeb i wymagań klientów,
  • Wizyty u klienta w fabryce lub przeprowadzanie telekonferencji
  • Umiejętność przejścia przez proces produkcyjny z klientem, identyfikacja problemów, proponowanie rozwiązań i naszych produktów oraz ostateczne przygotowanie oferty,
  • Prowadzenie prezentacji oraz spotkań biznesowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z nowymi i obecnymi klientami.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub współpraca B2B
  • Premię kwartalną uzależnioną od wyników,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej,
  • Budżet szkoleniowy na rozwój,
  • Budżet integracyjny,
  • Kompletne wyposażenie stanowiska pracy,
  • Praca w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Krakowa,
  • Określona ścieżka do dalszego rozwoju w firmie,
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Szukamy osoby, która:

  • Posiada wykształcenie w IT, inżynierii, automatyce lub zarządzania produkcją,
  • Ma doświadczenie w sprzedaży B2B, zarządzaniu lean / digitalizacji / produkcji, zarządzanie produktem lub analizowanie wymagań systemów MES dla zakładów produkcyjnych, min. 2 lata
  • Miała styczność z produkcją FMCG lub dyskretną (np. motoryzacja),
  • Wyróżnia się umiejętnościami komunikacyjnymi i łatwością w budowaniu relacji z klientem,
  • Ma silne umiejętności analityczne i myślenia strategicznego,
  • Cechuje się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego min. B2,
  • Posiada prawo jazdy kat. B.

Kultura pracy:

  • Cały zespół pracuje razem nad naszym wynikiem i zwiększaniem szans sprzedaży - możesz liczyć na wsparcie zespołu na każdym etapie Twojego rozwoju - zapewnimy Ci wsparcie ludzi o wysokiej kompetencji i wiedzy merytorycznej dotyczącej oferowanych przez nas rozwiązań.

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV:

Sprawdź nasz AI Helper!
Kliknij przycisk ➞

Zobacz demo MES i uzyskaj pilotaż w ciągu 3 tygodni

ekspert ds. oprogramowania przemysłowego

Łukasz Iskra

Ekspert ds. oprogramowania przemysłowego

[email protected]

Dlaczego warto?

  • 60-minutowe spotkanie online z dedykowanym specjalistą prezentującym topowy system z branży podobnej do Twojej
  • Modelowanie na żywo Twojego procesu produkcyjnego
  • Oferta budżetowa po spotkaniu

Zostaw swój adres e-mail lub numer telefonu

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie

Uzyskaj więcej informacji na temat MES dzięki naszemu studium przypadku

Witamy z powrotem!

Zobacz zwrot z inwestycji w system MES

Pobierz dokument dotyczący zwrotu z inwestycji (ROI) w branży maszyn do formowania wtryskowego

Hej tam, wygląda na to, że jesteś zainteresowany oprogramowaniem do produkcji...

Zapisz się do newslettera i otrzymaj katalog, którym możesz podzielić się ze współpracownikami