Backend Developer

Poszukujemy osoby na stanowisko Back-End Web Developer. Twoim głównym zadaniem będzie rozwój całej logiki po stronie serwera, zapewniając wysoką wydajność i responsywność na żądania z frontendu. Będziesz również odpowiedzialny za integrację z aplikacją elementów front-endowych zbudowanych przez Twoich współpracowników.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Pisanie i utrzymywanie bezpiecznego, skalowalnego i wydajnego kodu Cloud Native
  • Bliska współpraca z programistami frontend i backend
  • Prowadzenie testów automatycznych, nauka i wykorzystanie umiejętności gitOps i devOps z doświadczonym DevOps na naszym pokładzie
  • Pomoc współpracownikom w kwestiach technicznych i naprawianie błędów
  • Udział w dyskusjach na temat architektury backendu
  • Przeglądanie kodu (pracujemy na GitLabie)

UMIEJĘTNOŚCI I WYMAGANIA:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w Node.js lub 1 rok doświadczenia w Go
  • Głębokie zrozumienie architektury backendu dla łatwo skalowalnych aplikacji (microservices)
  • Dobre zrozumienie wzorców programowania funkcjonalnego i obiektowego
  • Doświadczenie z architekturą asynchroniczną
  • Znajomość interfejsów API typu RESTful
  • Znajomość baz danych SQL oraz baz danych no-sql
  • Biegły w czytaniu i pisaniu po angielsku (mówimy po polsku, ale czasem czytamy docsy :))
  • Znajomość języka git
  • Umiejętność szacowania czasu realizacji określonych zadań projektowych
  • Doświadczenie w zakresie aspektów bezpieczeństwa usług
  • Dobra znajomość zasad testowania

WARTO MIEĆ:

  • Znajomość podejścia Cloud Native
  • Znajomość Dockera i Kubernetesa

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV:

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług stosować.

Witamy z powrotem!
Zamów demo, aby uzyskać szybki przegląd rozwiązania

Hej tam, wygląda na to, że jesteś zainteresowany oprogramowaniem do produkcji...

Pobierz katalog, aby podzielić się nim ze współpracownikami