Szukaj
Close this search box.

Backend Developer

We are looking for a Back-End Web Developer. Your primary focus will be development of all server-side logic, ensuring high performance and responsiveness to requests from the front-end. You will also be responsible for integrating the front-end elements built by your coworkers into the application.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Writing and maintaining secure, scalable and efficient Cloud Native code
  • Ścisła współpraca z programistami frontend i backend
  • Driving automated tests, learning and using gitOps and devOps skills with experienced DevOps on our board
  • Pomoc współpracownikom w kwestiach technicznych i naprawianie błędów
  • Contributing to backend architecture discussions
  • Przegląd kodu (pracujemy na GitLab)

UMIEJĘTNOŚCI I WYMAGANIA:

  • At least 2 years of experience in Node.js or 1 year experience in Go
  • Dogłębne zrozumienie architektury backendu dla łatwo skalowalnych aplikacji (mikrousług)
  • Good understanding of functional and object oriented programming patterns
  • Experience with asynchronous architecture
  • Znajomość interfejsów API RESTful
  • Znajomość baz danych SQL i baz danych no-sql
  • Biegły w czytaniu i pisaniu po angielsku (mówimy po polsku, ale czasem czytamy docsy :))
  • Znajomość git
  • Umiejętność oszacowania czasu wykonania określonych zadań projektowych
  • Doświadczenie z aspektami bezpieczeństwa usług
  • Dobre zrozumienie testowania

WARTO MIEĆ:

  • Znajomość natywnego podejścia do chmury
  • Znajomość technologii Docker i Kubernetes

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV:

Sprawdź nasz AI Helper!
Kliknij przycisk ➞

Zobacz demo MES i uzyskaj pilotaż w ciągu 3 tygodni

ekspert ds. oprogramowania przemysłowego

Łukasz Iskra

Ekspert ds. oprogramowania przemysłowego

[email protected]

Dlaczego warto?

  • 60-minutowe spotkanie online z dedykowanym specjalistą prezentującym topowy system z branży podobnej do Twojej
  • Modelowanie na żywo Twojego procesu produkcyjnego
  • Oferta budżetowa po spotkaniu

Zostaw swój adres e-mail lub numer telefonu

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie

Uzyskaj więcej informacji na temat MES dzięki naszemu studium przypadku

Witamy z powrotem!

Zobacz zwrot z inwestycji w system MES

Pobierz dokument dotyczący zwrotu z inwestycji (ROI) w branży maszyn do formowania wtryskowego

Hej tam, wygląda na to, że jesteś zainteresowany oprogramowaniem do produkcji...

Zapisz się do newslettera i otrzymaj katalog, którym możesz podzielić się ze współpracownikami