QA / Tester oprogramowania

Jako tester oprogramowania będziesz brał udział w etapie zapewniania jakości w procesie tworzenia i wdrażania oprogramowania. Będziesz przeprowadzać testy automatyczne i manualne, aby upewnić się, że oprogramowanie tworzone przez programistów jest odpowiednie do celu, a wszelkie błędy i problemy są usuwane w produkcie przed jego wdrożeniem do codziennego użytku.

Twoja rola jest integralną częścią tworzenia systemów oprogramowania przeznaczonych do monitorowania i poprawy wydajności produkcji w jednych z największych firm produkcyjnych na świecie, wpływając na produkcję najczęściej używanych towarów, które możesz znaleźć podczas zakupów.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Testowanie oprogramowania (głównie aplikacji internetowych) w zakresie optymalizacji produkcji przemysłowej (systemy MES)
  • Pisanie scenariuszy i przypadków testowych
  • Analiza i raportowanie odkrytych błędów
  • Przygotowanie środowisk testowych
  • Współpraca z zespołami programistów
  • Współtworzenie dokumentacji systemowej

UMIEJĘTNOŚCI I WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w testach manualnych min. 1 rok
  • Wiedza na temat procesu tworzenia oprogramowania
  • Znajomość i zrozumienie teorii testowania (preferowany jest również certyfikat ISTQB)
  • Możliwość automatyzacji procesów testowych (Cypress)
  • Myślenie analityczne
  • Znajomość i praktyczne wykorzystanie Scruma

WARTO MIEĆ:

  • Certyfikat z zakresu testowania oprogramowania (ISEB, ISTQB)
  • Znajomość języka JavaScript
  • Znajomość baz danych (MSSQL, PostgreSQL)
  • Wiedza na temat testowania API (Postman)

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV:

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług stosować.

2023 Przewodnik po cyfryzacji fabryki (werjsa angielska)

digitalisation-guide-mockup
  • Jak oprogramowanie dla fabryk wpisuje się w paradygmaty przemysłu 4.0
  • Dlaczego cyfryzacja zakładów produkcyjnych kończy się niepowodzeniem?
  • Od czego zależy cena MES?
  • Jakie zasoby ludzkie muszę przesunąć do projektu?

Hej tam, wygląda na to, że jesteś zainteresowany oprogramowaniem do produkcji...

Zapisz się do newslettera i otrzymaj katalog, którym możesz podzielić się ze współpracownikami