Szukaj
Close this search box.

Programista Full Stack

Poszukujemy wysoko wykwalifikowanego programisty komputerowego, który czuje się komfortowo zarówno w programowaniu front-end, jak i back-end. Programiści full stack są odpowiedzialni za rozwój i projektowanie front-endowej architektury internetowej, zapewnianie responsywności aplikacji i współpracę z grafikami w zakresie projektowania stron internetowych.

Programiści Full Stack będą musieli przeprowadzić projekt od koncepcji do produktu końcowego, co wymaga dobrych umiejętności organizacyjnych i dbałości o szczegóły.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Pisanie i utrzymywanie bezpiecznego, skalowalnego i wydajnego kodu
  • Ścisła współpraca z programistami frontend i backend
  • Prowadzenie testów automatycznych, nauka i wykorzystywanie umiejętności DevOps/CI/CD z doświadczonymi DevOps w naszym zarządzie
  • Pomoc współpracownikom w kwestiach technicznych i naprawianie błędów
  • Przegląd kodu (pracujemy na GitLab)

UMIEJĘTNOŚCI I WYMAGANIA:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w React / JavaScript / TypeScript
  • Dogłębne zrozumienie architektury backendu dla łatwo skalowalnych aplikacji (mikrousług)
  • Znajomość zasad SOLID i umiejętność wykorzystania ich w JavaScript
  • Znajomość interfejsów API RESTful
  • Znajomość baz danych SQL i baz danych no-sql
  • Biegła znajomość języka angielskiego w czytaniu i pisaniu (rozmawiamy po polsku, ale czasami czytamy dokumenty :))
  • Znajomość git
  • Umiejętność oszacowania czasu wykonania określonych zadań projektowych
  • Doświadczenie z aspektami bezpieczeństwa usług
  • Dobre zrozumienie testowania

WARTO MIEĆ:

  • Znajomość natywnego podejścia do chmury
  • Znajomość technologii Docker i Kubernetes
  • Znajomość programowania funkcyjnego

STOS TECHNOLOGII:

  • JavaScript / TypeScript
  • React
  • Węzeł
  • Jest
  • SQL / NoSQL
  • Docker
  • Webpack

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV:

Sprawdź nasz AI Helper!
Kliknij przycisk ➞

Zobacz demo MES i uzyskaj pilotaż w ciągu 3 tygodni

ekspert ds. oprogramowania przemysłowego

Łukasz Iskra

Ekspert ds. oprogramowania przemysłowego

[email protected]

Dlaczego warto?

  • 60-minutowe spotkanie online z dedykowanym specjalistą prezentującym topowy system z branży podobnej do Twojej
  • Modelowanie na żywo Twojego procesu produkcyjnego
  • Oferta budżetowa po spotkaniu

Zostaw swój adres e-mail lub numer telefonu

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie

Uzyskaj więcej informacji na temat MES dzięki naszemu studium przypadku

Witamy z powrotem!

Zobacz zwrot z inwestycji w system MES

Pobierz dokument dotyczący zwrotu z inwestycji (ROI) w branży maszyn do formowania wtryskowego

Hej tam, wygląda na to, że jesteś zainteresowany oprogramowaniem do produkcji...

Zapisz się do newslettera i otrzymaj katalog, którym możesz podzielić się ze współpracownikami